Pavāru mājas stāsts

Restorāns, kur izrauties no ierastās pilsētas vides, lai iedvesmotos un būtu kopā ar tuvajiem

Pietiekami tālu no pilsētas, lai izrautos no ikdienas pienākumiem Pietiekami tālu no pilsētas, lai izrautos no ikdienas pienākumiem

Mūsu stāsts

Pietiekami tālu no pilsētas, lai izrautos no ikdienas pienākumiem

Ēriks Dreibants vienmēr ticējis, ka visiem ir jābūt pieejamai vietai ārpus pilsētas, kur būt kopā ar tuvajiem. Pēc vairākiem Līgatnē pavadītiem gadiem savās ornitoloģijas ekskursijās, bija skaidrs, ka Līgatne ar savu tik daudz skatāmo un darāmo, ir galamērķis, ar kuru gribas dalīties. Pietiekami tālu no pilsētas, lai izrautos no ikdienas pienākumiem, un gana tuvu, lai varētu ātri atgriezties atpakaļ.

Saimnieks,
Saimnieks,
Tīras garšas
Tīras garšas

Mēs meklējam

Tīras garšas

Vai atminies, kādu baudu dod mutē iemesta pavisam gatava un saulē sasildījusies vasaras oga? Katram produktam ir savs visspilgtākās garšas laiks, tāpēc, lai tu varētu baudīt neaizmirstamu garšu piedzīvojumu, mēs gatavojam ar tieši šajā sezonā pieejamiem un tīriem zemnieku un savvaļas produktiem.

Dabas vērotāju dārzs

Dabas vērotāju dārzs

Dārzs līdzās Pavāru mājai ir saimnieka Ērika izsapņots sapnis par iespēju ikvienam apstāties, ieklausīties un iepazīt dabas norisi - putnu dziesmas, kukaiņu mājas, tauriņu pievilinošus ziedus un krūmus, dobes ar garšaugiem un dārzeņiem. Lai tu varētu mazliet atslēgties un paskatīties no cita skatu punkta, bet bērni - izskrieties un izšūpoties.

Dabas vērotāju dārzs
Dabas vērotāju dārzs
“Apstājies, ieklausies un ieskaties. Tikai tā varēsi patiesi iepazīt dabas norisi un mazās dzīvības.”

“Apstājies, ieklausies un ieskaties. Tikai tā varēsi patiesi iepazīt dabas norisi un mazās dzīvības.”

Ēriks Dreibants
Pavāru māja atrodas Līgatnes Papīrfabrikas vēsturiskajā centrā, līdzās upei, dižiem kokiem un kalniem. Šī ēka jau sen bijusi līgatniešiem nozīmīga – tā 1901.gadā celta kā Dzemdību nams “Wilhelma”. Mēs ar lepnumu atjaunojam šo māju, lai turpinātu te dzīvību un stāstītu Līgatnes vēstures stāstu.

Manifests

Mēs ticam, ka Pavāru mājas atrašanās vieta un komandas 25 gadu un Latvijas labāko restorānu pieredze, garantēs, tev jaunu piedzīvojumu un iespēju nesteidzīgi un bez raizēm izbaudīt dienu kopā ar tuvajiem. Lai vari atgriezties atpakaļ ikdienā iedvesmots.

Ēriks Dreibants

Ēriks Dreibants

Saimnieks

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis

Šefpavārs

Dana Gritāne

Dana Gritāne

Komanda & viesi

Justīne Kalēja

Justīne Kalēja

Mārketings & notikumi

Manifests

Mēs


  • esam gardēži un ēdienu gatavojam ar mīlestību

  • ēdienos arvien vairāk lietojam dabas dotās veltes, kuru augšanas procesos nav iejaucies cilvēks un industrializācija

  • izmantojot dabas veltes, ievērojam liegumus un samērību, lai dabā uzturētu daudzveidibu

  • ar pastiprinātu vērību izvēlamies tos produktus, kuru sertifikātos ir norādes uz principiem, kas apstiprina produktu izcelsmi atbilstoši atbildīgas audzēšanas un zvejas normām

  • gatavojam ēdienus tā, lai produkti tiktu izmantoti «no mēles līdz astei»

  • sadarbojamies ar dabas pazinējiem, lai vēlreiz atklātu un iepazītu mūsu reģionam raksturīgas un unikālas dabas garšas, kas ēdienus padara mūsdienīgus

  • kopīgi dalāmies domās un darbos, lai mūsu bērniem šo zemi atstātu labāku, nekā to saņēmām mēs!