Lietošanas noteikumi

SIA Egle un kalns, reģistrācijas Nr.40103630738, adrese: Pilsoņu iela 2, Līgatne, Cēsu nov., LV-4110 Latvija, turpmāk – Pavāru māja – nodrošina mājas lapā www.pavarumaja.lv pieejamo saturu un nodrošina restorāna dāvanu kartes iegādi saskaņā ar zemāk izklāstītajiem Lietošanas noteikumiem. 

Vispārīgie noteikumi

Atverot jebkuru Pavāru mājas mājas lapas sadaļu, Jūs piekrītat Pavāru mājas Privātuma politikai.

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību, iegādājas produktus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

Veicot produktu iegādi Jūs (turpmāk Jūs vai Pircējs) apliecināt, ka esat izlasījis un piekrītat šiem Lietošanas noteikumiem. 

Pirkumu veikšana

Dāvanu karte

Lai veiktu pasūtījumu, izvēlieties dāvanu kartes summu un spiediet ‘Tālāk‘. Aizpildiet visus nepieciešamos informācijas laukus. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu un saņemiet savu dāvanu karti elektroniski norādītajā e-pasta adresē 24h laikā. Visas cenas norādīts euro (€).

E-veikals

Lai veiktu pasūtījumu, izvēlieties produktu no piedāvājuma un nospiediet pogu 'Pirkt'. Atveroties produktam, atzīmējiet daudzumu un nospiediet pogu 'Pirkt'. Ja pasūtījums ir pabeigts, dodieties uz pirkuma grozu, nospiežot pogu 'Uz grozu' vai groza ikonu lapas augšējā labajā stūrī.

Nospiežot pogu 'Noformēt pasūtījumu'', aizpildiet visus nepieciešamos informācijas laukus, kas nepieciešami rēķina izveidei un produkta piegādei. Izvēlieties piegādes veidu un veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu un saņemiet savus produktus norādītajā piegādes formā.

Informācija par produktu norādīta pie katra produkta. Visas cenas norādīts euro (€).

Apmaksas noteikumi

Norēķinu valūta ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties šādas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv , Maksekeskus AS: Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor un Visa/Mastercard karšu maksājumi. Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei Maksekeskus AS.

Izmantojot internetbanku apmaksas metodi, apstipriniet pasūtījumu un noklikšķiniet uz pogas “Atgriezties pie tirgotāja”.

Juridiskām personām pieejama apmaksa ar pārskaitījumu. Aizpildot rēķinam nepieciešamo informāciju, rēķins tiks automātiski nosūtīts 1h laikā uz norādīto e-pasta adresi.

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

Piegādes noteikumi

Dāvanu karte pēc iegādes tiek nosūtīta elektroniski uz pircēja norādīto e-pasta adresi 24 stundu laikā.

E-veikala produktus iespējams saņemt Pavāru mājā Līgatnē, Rīgā, Stabu ielā 14 (Ramen Riga) vai tos piegādāt ar Omniva kurjeru Latvijas teritorijā. Piegādes izmaksas tiek parādītas, pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Pasūtījums tiks piegādāts saskaņā ar pircēja norādīto informāciju 1-3 darba dienu laikā. Ziemassvētku laikā kurjeru noslodzes dēļ, saņemšana varētu kavēties līdz 5 dienām, Citos jautājumos par piegādi, lūdzam rakstīt uz .

Atteikuma tiesības

Jums ir tiesības atteikties no preces 10 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža. Atteikuma tiesības nav piemērojamas, ja Pircējs ir juridiska persona.

Lai izmantotu 10 dienu atteikuma tiesības, produktu prece nedrīkst būt ar atvērtu iepakojumu vai vizuāli bojāta. Lai atteiktos no preces jums jāiesniedz rakstisks atteikums, nosūtot to uz e-pasta adresi 10 dienu laikā pēc preču saņemšanas. Jūs sedzat preces atgriešanas izmaksas, izņemot gadījumus, kad iemesls atgriešanai ir tas, ka prece neatbilst pasūtījumam (piemēram, nepareizs vai bojāts produkts).

Jūsu pienākums ir bez kavēšanās, bet ne vēlāk kā 10 dienu laikā pēc rakstiska atteikuma nosūtīšanas, atdot preces Pavāru mājai. Pēc atpakaļ nosūtīto preču saņemšanas Pavāru māja  nekavējoties, bet ne vēlāk kā 10 dienu laikā, atmaksā visus no jums saņemtos maksājumus pamatojoties uz Distances līgumu.

Pavāru mājai ir tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kamēr nav saņēmis no Pircēja Preces vai preču atgriešanas apliecinājumu. 

Internetveikals nav atbildīgs par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus e-veikala saprātīgas kontroles.

Jūs zaudējat atteikuma tiesības, ja esat atvēris preces iepakojumu, vai, ja par atteikuma tiesību izmantošanu, nav paziņots 10 dienu termiņā pēc preces saņemšanas.

Patērētāja tiesības par līgumam neatbilstošu preci

Pavāru māja ir atbildīga par jums pārdotā produkta neatbilstību līguma noteikumiem vai trūkumiem. Jums ir jāinformē Pavāru māja par produkta neatbilstību nekavējoties, t.i., jāiesniedz sūdzība, rakstot uz .

Internetveikals nav atbildīgs par defektiem, kas radušies pēc preču piegādes Pircējam. Ja iegādātajām precēm ir trūkumi, par kuriem ir atbildīgs Pārdevējs, Pircējam ir tiesības pieprasīt preču trūkumu novēršanu vai apmaiņu pret jaunām precēm bez maksas .

Ja preces nav iespējams samainīt, Pavāru māja atdod Jums visus Distances līgumā paredzētos maksājumus. Pārdevējs uz patērētāja sūdzību sniedz rakstisku atbildi 10 dienu laikā.

Ja Pavāru māja nevar izpildīt līgumu tādpēc, ka pasūtītās preces nav pieejamas, viņš par to jūs informēs un atmaksās jums visu veikto samaksu ne vēlāk kā 30 dienu laikā, kad Pavāru māja sānēmusi jūsu pasūtījumu.

Pircēja personas datu apstrāde

Pavāru māja apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie produkta iegādes, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts, telnr., piegādes adrese, juridiskām personām – uzņēmuma nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese u.c.

Ja esat pieteicies pievienoties mūsu draugu lokam un saņemt mūsu jaunumus e-pastā, mēs ne biežāk kā 1 reizi mēnesī ar Jums sazināsimies, nosūtot informāciju par mūsu pakalpojumiem un jaunākajiem piedāvājumiem. Šajā nolūkā mēs apstrādāsim Jūsu e-pasta adresi, kuru norādījāt, pierakstoties jaunumu saņemšanai. Jums ir iespēja atteikties no jaunumiem e-pastā, paziņojot par to mums, rakstot uz

Strīdu izšķiršanas kārtība

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā. Pircējam ir tiesības vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas iestādēs.

Pavāru mājai ir tiesības mainīt Lietošanas noteikumus jebkurā laikā.

Michelin 2024 & Sustainable GastronomyMichelin 2024 & Sustainable Gastronomy
Baltic WINE & DRINKS awards 2023Baltic WINE & DRINKS awards 2023