Special events

Laiku pa laikam aicinām sanākt kopā uz īpašu izzināšanu par godu kādam produktam, tēmai vai meistaram

Austeres ar Renāru Purmali Austeres ar Renāru Purmali

Austeres ar Renāru Purmali

Iestājoties rudenim, iepazīstinām tevi ar jaunu vakariņu projektu "4-roku vakariņas" - kurās par ēdienkarti gādā Pavāru mājas šefpavārs Juris Dukaļskis kopā ar kādām citām 2 īpaša meistara rokām.

Austeres noteikti ir viena no viesu iemīļotākajām vakariņu tēmām un septembrī mūsu draugs un austeru guru Renārs Purmalis būs atkal tikko atgriezies no Eiropas austeru čempionātu un mums šķita, ka viņa atgriešanās no tā ir labākais laiks, kad viņu satikt kopā ar tevi un austerēm. Kā tradīcijā.

Austeru vakarā sagaidāma austeru pasaules izziņa un garšošana ar Renāru Purmali un 6 kārtu vakariņas, kuras radīs Pavāru mājās šefpavārs Juris Dukaļskis kopā ar Renāru.

6 kārtu degustāciju ēdienkartē redzēsi, kā austere prot saspēlēt šķīvī ar šī brīža spilgtākajām garšām no apkārnes zemnieku dārziem un savvaļas veltēm.
Renārs Purmalis ir Latvijas čempions austeru atvēršanā un savu meistarību izkopis jau teju 10 gadu garumā, pārstāvot Latviju čempionātos, festivālos un iepazīstot austeru audzēšanas procesus, apciemojot vairākas austeru fermas personīgi. Ikdienā Renārs ir sastopams, servējot austeres restorānā Buržujs vai dabā uz uguns gatavojot vietējos sezonas produktus ar savu projektu Gatavo dabā.


Austeres ar Renāru Purmali
Pavāru mājā Līgatnē
28.septembrī 19:00
Austeru izziņa & 6 kārtu vakariņas 79.90EUR personai

Dzērieni par papildus samaksu
Vietu skaits ierobežots
Vakariņu ilgums 3 stundas

For adventure inspiration follow on social media

@pavarumaja

Michelin 2024 & Sustainable GastronomyMichelin 2024 & Sustainable Gastronomy
Baltic WINE & DRINKS awards 2023Baltic WINE & DRINKS awards 2023