Vieta tavam notikumam ģimenes, draugu vai kolēģu lokā, lai atzīmētu kādu īpašu brīdi. Dienai, kad lēni un netraucēti gribas būt kopā ar savējiem un nodoties gardēdībai, iepazīstot mūsu reģionam raksturīgas garšas. Palīdzēsim radīt tavu izsapņoto notikumu Pavāru mājā un citviet.

gardēžu piedzīvojums

Īpašai dienai, kad nesteidzīgi būt kopā savējiem un nodoties neaizmirstamam gardēžu piedzīvojumam ar tīriem slow food zemnieku produktiem un dabas veltēm. Kādam tās būs mierpilnas pusdienas, kādam vairāku kārtu svētku vakariņas ar piemeklētiem dzērieniem, citam - uz uguns gatavoti ēdieni dārzā. Radīsim īpašo piedzīvojumu katram savā formātā, lielumā, tematikā un garšās gan Pavāru mājā, gan citviet. 

kopā gatavošana

Maltītes kopā gatavošana šefpavāra Ērika Dreibanta, Jura Dukaļska vai Mārtiņa Sirmā pavadībā. Šefpavārs stāstīs gatavošanas gaitu, rādīs darāmo un dos katram uzdevumu ar sarūpētajiem apkārtnes zemnieku produktiem. Līdzās gatavošanai neizpaliks arī jautājumi un stāsti par un ap virtuvi, produktiem un gatavošanas noslēpumiem. Darbošanās ilgums līdz 1h. Pēc tam - gardēžu piedzīvojums ar pašu gatavoto, nesteidzīga kopā būšana un desertā Pavāru mājas iemīļotais melnas ķiploka kēkss.

kopā strādāšana

Komandas kopīgi darbi un sarunas ārpus ierastās vides - dabas tuvumā, kur domas skaidrākas.

Šī ir vieta, kur darbus apvienot ar gardu ēdienu baudījumu. No rīta sagaidīsim ar siltām brokastiīm un smaržojošu kafiju, starp darbiem sagatavosim veiklas pusdienas, bet noslēgumā - neaizmirstamu slow food vakariņu piedzīvojumu ar piemeklētiem dzērieniem, lai komanda var baudīt īpašu kopā būšanu ārpus biroja. Pieejams projektors, tāfele, citi darbiem vajadzīgie instrumenti.

telpa

Vieta tavai lielajai dienai, idejai, projektam vai kopābūšanai. Netraucēti vieniem pašiem pieejamas Pavāru mājas telpas /ietilpība līdz 50pers/ un līdzās mājai esošais Dabas vērotāju dārzs ar savu sezonas ainu pilnā krāšņumā. Labprāt nāksim talkā ar viesmīlību un aizraujošu gardēžu piedzīvojumu.

Pārgājiens Līgatnes mežos ar piedzīvojumu 3 vai 6 stundu garumā. Diena, kurā iepazīt Līgatnes biezos mežus, kalnus un lejas, straujo upi, smilšakmens alas, apkārtnes arhitektūru, iegūt jaunas meža zinības, izaicinājumus, ar savējiem kopā gatavot ugunskurā pusdienas un ieraudzīt sevi no cita skatu punkta. Piedzīvojumā vedīs komandu veidošanas treneris Roberts Līcis.

Meža notikums noslēgsies Pavāru mājās dārzā, kur satiksimies ar siltu dzērienu un uzkodām, turpinājumā - pelnīts vakariņu piedzīvojums 6 kārtu garumā kopā ar šefpavāru un Pavāru mājas stāstu.

ar piedzīvojumu dabā

diena Līgatnē

Vai zini, cik daudz darāma un apskatāma Līgatnē? Turklāt visa Līgatne ir kultūrvēsturisks mantojums ar neparastu arhitektūru, tai skaitā Pavāru māju (bijušais Līgatnes dzemdību nams). Palīdzēsim saplānot dienu Līgatnē tā, lai noslēgumā pie kopīga vakariņu galda sarunas par kopā pavadīto dienu un piedzīvojumiem nerimstas.

gardēžu dāvanas

Sagatavosim Pavāru mājas gardumus, kā dāvanu, lai pateiktu paldies vai sveiktu īpašā brīdī ģimeni, draugus, kolēģus, partnerus. Kādam tā būs saņemta atmiņa par īpašu garšu, kādam aizraujoša piedeva mājas gatavotam ēdienam, kādam citam - kas pārsteidzošs un vēl nepieredzēts. Iesaiņosim savus lāceņu vai melleņu ievārījumus, svaigi ceptu maizi, bērzu sulu vai gaileņu sāli, ceptas baltās šokolādes cepumus, garšvielas, bērzu sulu sīrupu un vēl, vēl.

Pastāsti par savu notikumu mums info@pavarumaja.lv vai 27331222

  • FB-Pavaru-maja
  • INSTA-Pavaru-maja