Pasākumi

Lai bagātinātu mūsu un jūsu pieredzi, laiku pa laikam aicinām sanākt kopā uz īpašu izzināšanu par godu kādam produktam, tēmai vai vietai

IZPĀRDOTS / Garā galda vakariņas Papīrfabrikas festivālā IZPĀRDOTS / Garā galda vakariņas Papīrfabrikas festivālā

IZPĀRDOTS / Garā galda vakariņas Papīrfabrikas festivālā

Pēc divu gadu pauzes Garo galdu vakariņas Līgatnē atgriežas. Šogad 13.augustā "Papīrfabrikas festivāla" ietvaros, kuru līgatniešiem un viesiem būsim sarūpējuši kopā ar Līgatnes papīrfabrikas jauno komandu.

Festivāla dienas pievakarē Līgatnes papīrfabrikas vēl neskartajās telpās aicināsim pie garā galda uz vakariņām ar šefpavāriem Ēriku Dreibantu, Mārtiņu Sirmo un Juris Dukaļski.

Kā ierasts šefpavāri ar komandu vakariņas radīs no šajā sezonā raksturīgiem zemnieku produktiem un savvaļas veltēm. Tikpat raksturīgi šim notikumam ir arī vasaras svinību noskaņa, tāpēc vakariņas arī šogad rīkosim tādā pat formātā - pilnus ar sarunām, gardu ēdienu pilniem galdiem, mūziku un sen gaidītām satikšanām ar savējiem. Kā kārtīgos svētkos!

Garo galdu vakariņas Līgatnes Papīrfabrikā
Papīrfabrikas Festivāla ietvaros
13.augustā / 18:00 
Dalība 59EUR personai
/cenā iekļauta 5 kārtu ēdienkarte/
Dzērieni par papildus samaksu


“Papīrfabrikas Festivāls” ir slow being & living festivāls, kas aizvedīs jaunu garšu pasaulē, iedvesmos rāmākam un piepildītākam dzīvesveidam, rūpējoties pašiem par sevi un vidi sev apkārt, ļaus apgūt jaunas, noderīgas prasmes un satikt līdzīgi domājošos. 

Uz tikšanos Līgatnē!

Iedvesmojies un seko līdzi sociālajos tīklos

@pavarumaja